Fotojuvenizácia pleti (fotoomladenie)

Fotojuvenizácia pleti (fotoomladenie) Jednou z najpopulárnejších omladzovacích metód v súčasnosti je 3D fotorejuvenizácia. To že naozaj funguje, potvrdzujú tisíce žien, vrátane nás, ktoré si ju stihli vyskúšať na vlastnej koži.
Táto metóda patrí medzi neinvázivné zákroky a nemusíte po nej stráviť niekoľko dní doma na zotavenie. 3D fotorejuvenizácia je bezbolestné ošetrenie vhodné ako prevencia starnutia. Staršia metóda fotorejuvenizácie pôsobila len na povrchové vrstvy kože a neprinášala vždy želaný výsledok. Súčasná metóda 3D fotorejuvenizácie je výrazne účinnejšia a pôsobí aj na hlbšiu časť dermy, v ktorej sa nachádza sieť kolagénových a elastických vlákien.
Na viditeľný efekt fotoomladenia si treba počkať približne 8 týždňov. Odmenou za Vašu trpezlivosť bude vláčnejšia, pružnejšia a pevnejšia pokožka, textúra pleti sa viditeľne zlepší, zjemnia sa vrásky, stiahnu sa viditeľné póry a zredukuje sa tvorba mazu. Táto metóda má takisto veľmi priaznivý účinok na zosvetlenie pigmentových škvŕn a červených žiliek.

IPL - Intenzívne pulzné svetlo

PLW je výsledkom neustáleho vývoja a inovácii v oblasti využitia pulzného svetla. V tomto zariadení sa využíva patentovaná technológia HPPL (High Power Pulsed Light) spolu s výkonným systémom chladenia s dvakrát destilovanou vodou, čo umožňuje maximálnu bezpečnosť a rýchlu a účinnú epiláciu, fotoomladenie, ošetrenie akné, teleangiektázie, pigmentové škvrny a strie. Ide o najmodernejšiu neinvazívnu metódu omladzovania pokožky pomocou laserovej technológie. Laserový lúč preniká bez poškodenia pokožky do hlbších vrstiev a tu vyvolá prestavbu a novotvorbu kolagénu. Výsledkom je vypnutie pokožky, návrat pružnosti, sviežosti a mladistvého vzhľadu. Zároveň sa redukujú rozšírené cievky tváre podmienené starnutím a upravujú sa pigmentové poruchy.